Jak wybrać kawę idealną?Kawa to coś, bez czego wielu nie wyobraża sobie dnia. Wypełnia zapachem poranki, jest niezastąpiona, kiedy przyjeżdżają goście. Pobudza, relaksuje, otwiera umysł. Występuje w wielu, różniących się smakiem i aromatem rodzajach. Jak wybrać najlepszą kawę dla siebie? 

Dlaczego warto postawić na kawę ziarnistą? 

Tradycyjnie kawa występowała pod postacią ziaren. To one służyły do przygotowania aromatycznego napoju. Z czasem na rynku pojawiła się kawa rozpuszczalna czy kapsułki do ekspresu. Choć według wielu ich zaparzenie wymaga mniej zachodu, nie mogą się one równać intensywnością z kawą ziarnistą. Licząc na pełnię smaku i aromatu, decydując się na zakup kawy, warto postawić właśnie na ziarna. Kawę ziarnistą można potem przygotować z użyciem młynka albo ekspresu ciśnieniowego. Jej zapach wypełni cały dom, pomoże stworzyć w nim przyjemną, lekką atmosferę. 

Lavazza crema e aroma – kawa dla wymagających

Poszukując idealnej kawy ziarnistej, warto zwrócić uwagę na markę Lavazza. To włoski producent, który ze względu na wysoką jakość swoich produktów, jest znany na całym świecie. Jego kawa Lavazza crema e aroma jest mieszanką klasycznej arabiki i robusty – w efekcie jej zapach i smak są jeszcze bardziej pobudzające. Kawa doskonale orzeźwia, ma mocny, świeży aromat. Jej cechą charakterystyczną jest naturalna, kremowa pianka na powierzchni, która dodatkowo wzmacnia doznania w czasie rozkoszowania się filiżanką ukochanego napoju. Lavazza crema e aroma spełni oczekiwania najbardziej wymagających kawoszy – to produkt dopracowany w każdym calu, na bazie ziaren pochodzących z najlepszych upraw na świecie.