Torby do pizzy – najbardziej popularne modelePizzerie, restauracje, bary – coraz częściej mają w swojej ofercie wyśmienitą pizzę, za którą przepada sporo osób. Lokale, które dostarczają jedzenie na wynos doskonale wiedzą, iż wcale nie jest takim łatwym zadaniem dostarczyć ciepłe danie w dobrym stanie. Producenci specjalistycznego asortymentu gastronomicznego polecają więc zainwestowanie w dobre jakościowo, solidne torby do pizzy. Co więc warto wiedzieć na ich temat?

Torby do pizzy i innych ciepłych dań
Hurtownie wyposażające lokale gastronomiczne oraz sklepy internetowe, które specjalizują się tworzeniu praktycznego asortymentu coraz częściej posiadają w swojej ofercie torby do pizzy, które są wygodne, proste w użyciu oraz dobrze wykonane. Większość z nich została stworzona z termoizolacyjnych materiałów, dzięki czemu danie, które w nich się znajduje, przyjeżdża do klienta ciepłe i w odpowiednim stanie. Najczęściej można spotkać torby o wymiarach 35 x 35 cm, 45 x 45 cm oraz 50 x 50 cm. Taka wielkość będzie odpowiednia, by włożyć do niej dużą pizzę, domowy obiad oraz inne dania.

Ile kosztują takie sprawdzone modele?
Koszt torby do pizzy waha się od około 45 zł do nawet 150 zł. Jest to jednak dobra inwestycja, gdyż bez niej kierowcom dostarczającym jedzenie niezwykle trudno przewieźć posiłek tak, by nie wystygł po drodze oraz, by wyglądał w miarę efektownie. Wygodę zapewnia długi pasek, który umożliwia noszenie jej na ramieniu lub w ręku. Sztywna podstawa i antypoślizgowy zewnętrzy materiał sprawiają, że torbę bezpiecznie można umieścić na siedzeniu samochodu lub skutera.