Profesjonalna wypożyczalnia obrusów w Krakowie

Obecnie na rynku istnieje mnóstwo firm, które to świadczą usługi z zakresu wynajmu obrusów. Spośród wielu dla każdego klienta dostępna jest wypożyczalnia obrusów w Krakowie.

Firma ta stawia na szeroką ofertę wynajmu kilku rodzajów tekstyliów na specjalne okazje, które mogą być pomocne przy wyborze odpowiedniej oprawy imprezy. Szeroki wybór takiego asortymentu pozwala na bezproblemowe zorganizowanie bali kameralnych, imprez okolicznościowych, szkoleń oraz konferencji biznesowych. Wynajem obrusów to bardzo szeroki wybór różnych form tekstyliów o niecodziennych wymiarach, które z całą pewnością dopasuje się do każdego dostępnego stołu.

Wypożyczalnie obrusów w Krakowie oferują:

– obrus biały atłasowy
– obrus czarny atłasowy
– obrus szary atłasowy
– obrus bawełniany
– obrus materiałowy
– obrus biały na stół okrągły
– obrus biały na stół koktajlowy

Szykowne i funkcjonalne obrusy na każdą okazję

Największą popularnością wśród wielu klientów cieszą się obrusy w tradycyjnym kolorze bieli o prostych fasonach. Niemniej wypożyczalnia jest wyposażona również w ofertę dekoracyjnych obrusów na stoły koktajlowe w wariancie obcisłym czy też z dekoracyjnymi falbanami (http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-obrusow-krakow-katowice/). Wypożyczając obrus można liczyć na fachową pomoc doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą radą i pomocą w wyborze obrusu idealnie wkomponowującego się w zastawę stołową czy w wystrój ścian. Ponadto wypożyczane obrusy zawsze lśnią czystością oraz są odpowiednio wyprasowane. Z taką oprawą stołu wszyscy goście z pewnością mogą czuć się miło i komfortowo.