Gdzie szukać wyposażenia gastronomicznego?Każdy restaurator wie, że bez dobrego sprzętu gastronomicznego nie będzie mógł pracować. Niestety, ale piece, bemary i blendery to rzeczy, które sporo kosztują… ale bez nich nie można gotować dla wielu osób. W związku z tym trzeba się wyposażyć we właściwy sprzęt. Gdzie go szukać?

Katalogi

Wyspecjalizowane firmy przygotowują dla swoich potencjalnych klientów specjalny rodzaj oferty. Katalog Hendi zawiera informację o oferowanym przez firmę sprzęcie, jego parametrach i cenach. Dzięki temu restaurator może spokojnie przejrzeć całą ofertę i zaznaczyć pozycje, które najbardziej go interesują. Ułatwia to też porównywanie poszczególnych modeli sprzętu. Katalogi te przychodzą pocztą do dotychczasowych klientów firmy.

Online

Katalogi Hendi można też ściągnąć z internetu. Są dostępne online. Bez trudu można w kilka chwil znaleźć i ściągnąć całą ofertę Hendi. To dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie ekologie. Cyfrowe katalogi nie wymagają użycia papieru. Co ważne – można je ściągnąć na smartphona i nosić wszędzie ze sobą. Bez trudu można też wyszukiwać pozycji, które w tej chwil uważamy za najbardziej atrakcyjne.

Strony internetowe

Oprócz katalogów, Hendi tak jak i inne firmy z branży, ma też swoją stronę internetową. Jej zaletą jest to, że jest na bieżąco aktualizowana. Łączy się to również z tym, że na stronie można spodziewać się informacji na temat dostępności konkretnych produktów. W razie wątpliwości można też porozmawiać z pracownikiem i poprosić o poradę lub szczegółowe informacje.