Szynkowar i jego wiele funkcji


smaczne domowe wędliny

Producentów wędlin jest wielu, ale tych którzy oferują wysokiej jakości produkty już dużo mniej. Niestety mięso i produkty z niego przetworzone, często mogą pochwalić się wysoką zawartością sztucznych dodatków, które z pewnością nie wpływają dobrze na nasze zdrowie, jak i smak przyrządzonych potraw. Niestety coraz trudniej o dostawcę wędlin, który oferuje produkty z najwyższej półki, a gdy już takiego znajdziemy, jesteśmy zmuszeni do płacenia niebotycznych kwot za odrobinę mięsa. Istnieje jednak sposób na tanie wędliny wysokiej jakości – bez żadnych niepotrzebnych dodatków chemicznych. Tym sposobem jest posiadanie szynkowaru i odrobina zaangażowania ze swojej strony.

Wędliny bez żadnej chemii

Szynkowar to urządzenie, z którego z łatwością możemy korzystać w warunkach domowych. Za jego pomocą przyrządzimy nie tylko szynki, ale wiele innych mięs, na przykład golonki i pasztety. Przyrządzając potrawy w ten sposób możemy być w 100% pewni, że nie zawierają one żadnych chemicznych dodatków. Dodatkowym atutem jest możliwość doprawienie ich pod indywidualny gust kucharza. Zaletą jest również jego niewysoka cena, która zachęca do kupna.

Urządzenie, które zadowoli wielu

szynkowar do produkcji domowych wędlin
kup sprawdzony szynkowar

Szynkowar to idealne urządzenie dla osób które:

  • kochają wędliny, są ich smakoszami i doceniają wysoką jakość przetworzonego mięsa,
  • nie chcą truć się wspomagaczami dodawanymi do wędlin ze sklepów,
  • pragną jak najwyższej jakości produktów dla swoich dzieci,
    stosują specjalistyczną dietę – mogą w ten sposób indywidualnie ją urozmaicić.

Dodatkowe funkcje szynkowaru

Warto zwrócić uwagę przy kupnie szybkowaru na takie szczegóły jak posiadanie termometru w zestawie, czy dodatkowego dna z uchwytami. Te dwie rzeczy z pewnością ułatwią użytkowanie. Można pomyśleć również o nastrzykiwarce, która pozwoli wstrzyknąć mieszankę peklującą, dzięki czemu mięso będzie bardziej aromatyczne, soczyste i kruche.